Navigace

Kdo je on-line

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 1
· Nejnovější člen: admin

Diskuze fóra

Nejnovější diskuze
Žádná diskuze
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze

Přihlášení

Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.

Anketa

Internet

Spolehlivý a rychlý
Spolehlivý a rychlý
100% [1 Hlas]

Nespolehlivý ale rychlý
Nespolehlivý ale rychlý
0% [0 Hlasy]

Nespolehlivý a pomalý
Nespolehlivý a pomalý
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 1
Pro hlasování musíte být přihlášeni.
Začátek hlasování: 20.04.13

Archív anket

Komplexní systémy


Počítačové sítě: Návrh a dodání malých i rozsáhlých aglomerační sítí. Technologie fyzické komunikační vrstvy na principu optických vláken SM a MM, metalické strukturované kabeláže kategorie 5E-7 a rádiové mikrovlnné spoje v pásmu 2.4/5/10/24/36Ghz. Využíváme výkonové aktivní prky na platformě RouterOS, které nízkou cenou a několikanásobně vyšší propustností přesahují řešení na platformě CISCO. Pro diagnostiku rozvodů a tras vlastníme přístrojové vybavení FLUKE pro měření a revizní protokoly. Po dokončení realizace se vždy doloží certifikační měřící protokol o 100% stavu dodaných datových rozvodů.

Objektové Alarmy: Zajištění vybraných prostor nebo objektu proti vniknutí neoprávněných osob nebo osob mimo vyhrazené povolené pracovní časy. Často je využito systému pro další monitorování dalších nebezpečných stavů v hlídaném objektu. Požár, únik plynu, únik jedovatých a zdravý škodlivých látek. Signalizace poplachu je založena převážně na variabilních možnostech spojení s pultem centrální ochrany.Používá se současné k připojení několik komunikačních kanálů pro zabezpečení přenosu informace na pult centrálního ochrany.Současně je spuštěna signalizace venkovními a vnitřními sirénami, které slouží především jako psychologický nátlak na pachatele. Ovládání moderních zabezpečovacích systémů lze pohodně pomocí LCD dotykových displejů bezkontaktních karet aplikací pro mobilní platformy nebo přes WWW rozhraní.

Kamerové monitorovací systémy: V dnešní době nezbytný nástroj jak chránit svůj majetek a blízké osoby. Ze zkušeností víme že záznam z průmyslových kamer je často jediný prostředek, který dokáže zajistit potřebné důkazy. A informace o trestné činnosti, také objasnit skutečný děj událostí. V této oblasti spolupracujeme s Policí CR a ÚSKPV. Často na základě dodaných záznamů byly identifikovány pachatelé trestné činnosti páchané na našem klientovy. Nabídka kamer a systému zpracování obrazu je dnes velmi bohatá. Je proto potřeba se v této oblasti dobře orientovat a vybrat vhodný systém pro zadané nasazení. Používané kamery jsou především síťové s rozlišením 0,6Mpx až po 100Mpx. Systém se navrhuje podle velikosti sledovaného objektu světelných podmínek snímaných prostor. Zajímavé je použití automatického systém detekce SPZ. Pokročilý engine vyniká spolehlivostí detekce která pohybuje v průměru 99,7%. Systém se využívá převážně se spojení s elektrickou závoru, pro automatické řízení vjezdu vozidel do objektů. V databázích lze jednoduše definovat uživatelem povolená vozidla nebo vozidla zakázaná případně zcizená. Při zjištění ztraceného vozidla je upozorněna oprávněná osoba nebo je zde možné událost přenést na pult centrální ochrany. Databáze záznamu obsahuje podrobné informace o průjezdech vozidle přes vjezdové brány a umožní jednoduché dohledání záznamů podle SPZ. Systém 24h pořizuje záznam ve vysokém rozlišení při každém průjezdu vozidla nebo průchodu osob. Vzdálený dohled kamer je samozřejmostí, včetně možností propojení s mobilní na platformou „Android, Iphone, WM, Symbian“

Kartová kontrola vstupu: kartová kontrola se používá jako náhrada klíčů s výhodou on-line sledování pohybu osob v objektu, možnost deaktivace karty, a integrace do docházkového systému s možností exportu dat pro mzdovou účtárnu. Nabídka identifikačních medii je rozsáhlá od kontaktních čipů Dallas po bezkontaktní karty s dosahem až 200 cm. Původně jediné ID medium karty s magnetickým záznamem se v dnešní době již nepoužívají. Hlavně z důvodů malé odolnosti karet proti poškození a citlivost na silná magnetická pole.
Vygenerované za: 0.25 sekund