PCO

Pult centralizované ochrany

neboli PCO je služba nabízená soukromými společnostmi. Tato společnost má vybudované dispečerské stanoviště DP, které neustále monitoruje objekty zabezpečené pomocí elektronické zabezpečovací signalizace (EZS), nebo elektronické požární signalizace (EPS), které jsou připojeny. Na pult jsou přenášeny veškeré informace, které je systém elektronické signalizace objektu schopen poskytnout.

Schéma alt


Činnost PCO

Po vyhlášení poplachu může PCO vyslat vlastní zásahovou jednotku, která v případě narušení objektu usiluje o zajištění pachatele. Zároveň informuje PČR a kontaktuje majitele objektu. V případě požárního poplachu je možné informovat Hasičský záchranný sbor ČR. Vzhledem k tomu, že na dispečink přichází průběžně informace z objektu, může být PCO využít jako hlídač včasné otevření/zavření obchodu, nebo příchodu a odchodu osob z objektu „například dítěte“ a odesílat informační SMS zprávy.


EZS VideoSecurity

EZS VideoSecurity je zajímavá novinka, respektive nejnovější technologické vylepšení funkce elektronických zabezpečovacích systémů. EZS VideoSecurity po přijetí zprávy o narušení střeženého objektu přenáší operátorům PCO video přenos z objektu. Díky video kontrole operátoři lépe posoudí vzniklou situaci v objektu a zvolit nejefektivnější reakci. Případně je možné poplach také zrušit, pokud je zřejmé žejde o poplach falešný. Tím lze šetřit náklady za marný výjezd.


Shrnutí

Výhody střežení PCO jsou zřejmé, pult centrální ochrany hlídá především Vaše bezpečí a Váš majetek. Hlídání je funkční také v případě, kdy nejste k dosažení, máte vypnutý telefon nebo jste přímo vystaveni ohrožení života.


Důsledné zabezpečení objektů 24/7

Vzdálený monitoring prostřednictvím pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO umíme poskytnout na libovolném místě ve světě, výjezdy zásahové skupiny poskytujeme pouze na území ČR. Dálková ostraha AVlan Direct může hlídat Váš objekt 24 hodin „nonstop“ a neodkladně jedná v případě ohrožení života a Vašeho majetku.


Ceny a tarify

TypCena/měs
PCO Info Bonusod 177,- Kč
PCO Infood 277,- Kč
PCO S výjezdem Bonusod 377,- Kč
PCO S výjezdemod 477,- Kč

Cena se stanovuje na základě počtu identifikačních bodů (čidel) a ceny hlídaného majetku.

Nezávazně objednat

 

Tarify: popis služby

  • PCO info: informace o zaznamené události zasláním SMS nebo tel. hovoru  pověřené osobě.
  • PCO s výjezdem:  Tarif Info + kompetní zásah výjezdové skupiny a řešení situace včetně volání požární jednotky, policie nebo zdravotní služby.
  • PCO tarify Bonus – V případě uzavření smlouvy s Bonusovou slevou na 12 měsíců získáte výhodnou nižší cenu na naše PCO služby – viz ceník.

Ještě výhodnější ceny nabízíme v rámci balíčků

viz balíčky.

 

Všechny ceny jsou uvedeny s DPH.